Nový školní rok u Broučků

Prázdniny nám skončily a my jsme zpátky v naší školičce. A věřte, že jsme moc rádi.

novy-skolni-rok-u-broucku

Prázdniny nám skončily a my jsme zpátky v naší školičce. A věřte, že jsme moc rádi. Vždyť už se nám stýskalo po kamarádech, hračkách i školní zahradě. Dětem, které nám odešly do první třídy přejeme spoustu školních úspěchů a doufáme, že se na nás přijdou brzy podívat a ukázat nové aktovky. I u nás jsme přivítali nové kamarády. Všichni se budeme snažit, aby se jim v naší třídě zalíbilo a společně jsme si mohli tento školní rok užít legraci, sportování, zpívání, výlety… Rozloučili jsme se s paní učitelkou Ivankou Gřundělovou, místo ní nastoupila paní Helenka Boglis.

A co všechno už jsme stihli? Když bylo hezké počasí, byli jsme co nejvíce venku na školní zahradě nebo víceúčelovém hřišti. Také jsme s paní starostkou otevřeli nové dětské hřiště v parku B. Smetany. Zopakovali jsme si jména, značky a také pravidla naší třídy. Nechybělo ani maňáskové představení, zdolávání překážkové dráhy či výlet ke „Krtečkově studánce“. Snad nás čeká ještě krásné babí léto…

Vaši Broučci

Bc. Pavlína Šlorová

20.09.2022