Hurá! Prázdniny

Sluníčko se hezky směje a všechny nás velmi hřeje...

hura-prazdniny

Hurá! Prázdniny... se na zahradě MŠ vydařily. Ve středu 25. června 2025 jsme si společně užili krásné odpoledne plné her, letních aktivit a dobré nálady. Nechybělo malování na obličej ani společné grilování a občerstvení.Děkujeme všem rodičům, dětem i zaměstnancům školy za účast a pomoc při organizaci. Zvláštní poděkování patří SRPMŠ za organizaci grilování a zajištění občerstvení. Přejeme všem krásné, slunečné a pohodové prázdniny! 🌞

Bc. Alena Glejtková

26.06.2026