Planeta volá SOS! A my jí jdeme na pomoc!
Jak vypadá Den Země u nás? Trocha povídání, hodně pomáhání a ještě více radosti!
Dnes jsme si u Rarášků užili Den Země naplno!
Celý týden si s dětmi povídáme o naší planetě, environmentální výchově, recyklaci a o tom, jak se k Zemi správně chovat. Každý den si nejen povídáme, ale rovnou se pouštíme do zábavných úkolů a her.
Dnes na oslavu Dne Země jsme vyrazili ven. S rukavicemi na rukou jsme se společně vydali k rybníčku pomoci přírodě. Děti s nadšením sbíraly odpadky a společně jsme naplnili plné pytle. Děti měly radost, že mohou samy přispět a udělat něco dobrého pro své okolí.
Na závěr dne nás čekala šipkovaná se skřítkem Nepořádníčkem. Děti plnily úkoly, uklízely po něm nepořádek, skládaly tajenku a krásně spolupracovaly jako tým. Tajenka jim nakonec odhalila slovo „špekáček“, který na ně čekal v cíli jako zasloužené překvapení.
Nechybělo ani hraní si na zahradě, běhání, fotbal a skvělá atmosféra.
Prostě den plný radosti, pohybu a dobrých skutků! :)
Barbora Sléhová
22.04.2026