Sportovní hry MŠ

V úterý 6. 6. 2023 jsme se přesunuli na fotbalové hřiště, na kterém naše školka uspořádala sportovní hry pro mateřské školy z okolí.

sportovni-hry-ms

V úterý 6. 6. 2023 jsme se přesunuli na fotbalové hřiště, na kterém naše školka uspořádala sportovní hry pro mateřské školy z okolí. Her se zúčastnilo 5 družstev – MŠ Holčovice, MŠ Třemešná, MŠ Jindřichov, MŠ Slezské Rudoltice a naše MŠ.

Týmy soutěžily v 5 disciplínách a bojovaly o putovní pohár. Mimo to mohly získat také cenu za týmovou vlajku a za pokřik.

Všechny školky ukázaly bojovného ducha, děti daly do soutěží opravdu vše a hlavně si společný den pořádně užily.

Vítězství a putovní pohár si nakonec odvezla MŠ Slezské Rudoltice a tím se také stala příštím pořadatelem sportovních her. Pro nás jsou však bezpochyby vítězové všichni, děkujeme za účast a těšíme se na další společná setkání. 🙂

Za kolektiv MŠ Klára

Bc. Klára Pavlíčková

08.06.2023